Karrier

Nyitott pozíciók:

Informatikus

Feladatok:

  • Számítógépek, szerverek összeszerelése, hibák felderítése, javítása
  • Biztonságtechnikai rendszerekhez (video, beléptető) kapcsolódó IP hálózatok kialakítása, konfigurálása, hibák felderítése
  • Adatbázisból információk lekéréséhez SQL lekérdezések írása, paraméterezése
  • Microsoft Windows operációs rendszer és egyedi szoftverek telepítése, beállítása
  • Beléptető rendszerek konfigurálása, beüzemelése
  • Biztonságtechnikai rendszerek szoftveres hibáinak felderítése, javítása

Elvárások:

  • Szakirányú műszaki végzettség
  • Hálózati ismeretek
  • Windows szerver ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Hálózatok konfigurálásában vagy üzemeltetésében szerzett gyakorlattal rendelkezik
  • Adatbázis kezelési ismeretek (lekérdezések MySQL, MSSQL felületen)
  • Magas szintű Excel tudás

Amit kínálunk:

  • Bér megegyezés szerint
  • Céges telefon
  • Laptop
  • Cafeteria, útiköltség térítés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, összeszokott csapat

Munkavégzés helye:

Telephely: Zugló és szükség szerint az egész ország területe

Önéletrajzokat a toth.sandor@mon-da.hu címre várjuk.

Biztonságtechnikai szerelő

Feladatok:

  • Biztonságtechnikai rendszereknél karbantartások, javítások elvégzése,
  • Riasztó, kamera, beléptető illetve tűzvédelmi rendszerek telepítése, telepítések ellenőrzése
  • Biztonságtechnikai mérnök támogatása a helyszíni munkavégzésben

Elvárások:

  • Munkatapasztalat
  • Elektronikus vagyonvédelmi rendszer szerelői igazolvány, vagy villanyszerelői végzettség

Előny:

  • Tűzvédelmi szakvizsga

  • Bejelentett, teljes munkaidős állás
  • Mobiltelefon
  • Céges autó a munkavégzéshez
  • Szakmai tréningek
  • Munkaruha
  • Cafeteria